Konkurs wydawnictw o górach 100. Rocznica odzyskania niepodległości Kalendarz
Aktualności, ogłoszenia Relacje, wspomnienia Archiwum

SYMPOZJUM WSCHODNIOKARPACKIE KTG ZG PTTK Kraków 1 grudnia 2018 r.

Komisja Turystyki Górskiej Zarządu Głównego PTTK zaprasza 1 grudnia 2018 roku na doroczne SYMPOZJUM GÓRSKIE KTG ZG PTTK, które odbędzie się w Centralnym Ośrodku Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie, na ul. Jagiellońskiej 6. Początek sympozjum o godz. 10.00, zakończenie około godz. 14:15.

Akcja Decathlon i PTTK - Główny Szlak Beskidzki

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w planowanej akcji Decathlon i PTTK, czyli wspólnego przejścia Głównego Szlaku Beskidzkiego w dniu 09 września 2018 r.

57. Zlot Sudeckich Przodowników Turystyki Górskiej

Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK, Klub Górski PTTK ORNAK im. ks. Tadeusza Hanelta w Gnieźnie oraz Oddziałowa Komisja Turystyki Górskiej Oddziału PTTK Ziemi Gnieźnieńskiej w Gnieźnie zapraszają na 57. Ogólnopolski Zlot Sudeckich Przodowników Turystyki Górskiej PTTK, który odbędzie się w schronisku PTTK Jagodna w Górach Bystrzyckich w terminie 5-7 października 2018 roku.

Szczegółowe informacje o Zlocie zawarte są na stronie internetowej: www.ornak.gniezno.pttk.pl oraz w poniższych plikach:

- Regulamin Zlotu
- Karta zgłoszenia pdf
- Karta zgłoszenia doc

3. Ogólnopolski Zlot Zdobywców i Sympatyków GOT PTTK
im. Przemka Jończyka – Pieniny 2018

Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK, Klub Turystyki Górskiej „DIABLAK” im. płk. Tadeusza Korniłowicza oraz Oddział Wojskowy PTTK im. gen. Józefa Bema w Krakowie zapraszają na 3. Ogólnopolski Zlot Zdobywców i Sympatyków GOT PTTK im. Przemka Jończyka „Pieniny 2018”, który odbędzie się w dniach 15-16 września 2018 r. w schronisku PTTK Trzy Korony w Sromowcach Niżnych.

49 Zlot Przodowników Turystyki Górskiej

Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK oraz Hutniczo-Miejski Oddział PTTK w Krakowie zapraszają na XLIX Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Górskiej PTTK, który odbędzie się w Bartkowej nad Jeziorem Rożnowskim w terminie 31 sierpnia – 2 września 2018 roku.