Idziesz w góry? Przeczytaj! Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2020 Aktualności, ogłoszenia Kalendarz

Egzaminy PTG

Komunikat Komisji Egzaminacyjnej ds. PTG w Poznaniu

Regionalna Komisja Egzaminacyjna ds. PTG PTTK w Poznaniu informuje, że egzaminy na nadanie i rozszerzenie uprawnień PTG w 2020 roku odbędą się w Osiedlowym Domu Kultury „Jagiellonka” (os. Jagiellońskie 120) w Poznaniu w następujących terminach:

Egzaminy PTG w 2020 r. Bielsko-Biała

Regionalna Komisja Egzaminacyjna ds. Przodowników Turystyki Górskiej PTTK w Bielsku–Białej ustaliła następujące terminy posiedzeń Komisji w 2020 roku:

- 3 kwietnia 2020 r. (piątek) godz. 15:30
- 23 października 2020 r. (piątek) godz. 15:30

Egzamin PTG w Rzeszowie

Podkarpacka Komisja Egzaminacyjna d.s. Przodowników Turystyki Górskiej zaprasza na egzaminy dla kandydatów na Przodowników Turystyki Górskiej i Przodowników rozszerzających swoje uprawnienia, które odbędą się 04.03.2020 r. (środa) o godzinie 17.00 w siedzibie Oddziału PTTK w Rzeszowie, ul. Matejki 2 – I piętro sala konferencyjna.

Egzamin PTG w Gdańsku - 27.03.2020

Komisja Egzaminacyjna d.s. Przodowników Turystyki Górskiej przy Pomorskiej Komisji Turystyki Górskiej PTTK w Gdańsku zaprasza na egzaminy dla kandydatów na Przodowników Turystyki Górskiej i Przodowników rozszerzających swoje uprawnienia, które odbędą się 27.03.2020 r. (piątek) o godzinie 17.00 w siedzibie Oddziału Regionalnego PTTK Gdańsk, ul. Ogarna 72 (Krowia Brama).

Egzamin PTG w Warszawie - 2 grudnia 2019

Komisja Egzaminacyjna ds. PTG w Warszawie ma przyjemność zaprosić przedstawicieli KTG ZG oraz Kolegów przodowników i kandydatów na egzamin dla kandydatów oraz na rozszerzenie uprawnień Przodowników Turystyki Górskiej w tegorocznej sesji jesiennej, który odbędzie się w dniu 2 grudnia 2019 o godzinie 16.00 w siedzibie ZG PTTK w Warszawie przy ulicy Senatorskiej 11.