o górach - 2017 r.

Egzaminy PTG

Komunikat Regionalnej Komisji Egz. d/s. PTG w Nowym Sączu

Regionalna Komisja Egzaminacyjna ds. Przodowników Turystyki Górskiej w Nowym Sączu informuje, że egzamin na Przodownika GOT lub rozszerzenie uprawnień Przodownika odbędzie się dnia 20 października 2017 r. / piątek/ o godz. 16.00 w budynku Oddziału PTTK „Beskid” w Nowym Sączu, Rynek 9.

Egzamin PTG w Warszawie - 5 czerwca 2017

Komisja Egzaminacyjna ds. PTG w Warszawie ma przyjemność zaprosić przedstawicieli KTG ZG oraz Kolegów przodowników i kandydatów na egzamin dla kandydatów oraz na rozszerzenie uprawnień przodowników TG w tegorocznej sesji wiosennej, który odbędzie się w dniu 5 czerwca 2017 r. o godzinie 16.00 w siedzibie ZG PTTK w Warszawie przy ulicy Senatorskiej 11.

Egzamin PTG w Toruniu - 20 kwietnia 2017

Najbliższy egzamin na przodownika TG oraz rozszerzenia uprawnień odbędzie się w Toruniu w czwartek 20 kwietnia 2017 w klubowej piwnicy Domu Dialogu Społecznego przy ul. Łaziennej 22 (na wprost prezbiterium katedry). Papierowe wnioski proszę przysyłać na adres Andrzej Hermann, ul. św. Józefa 7F/40, 87-100 Toruń do 18 kwietnia bm.

Egzamin PTG w Opolu - 27 kwietnia 2017 r.

Komisja ustaliła termin egzaminu na uprawnienia i poszerzenie uprawnień Przodownika Turystyki Górskiej PTTK.

Egzamin odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. o godzinie 16:30 w siedzibie Oddziału Regionalnego Śląska Opolskiego PTTK w Opolu przy Ul. Barlickiego 2.

Komunikat Komisji Egzaminacyjnej ds. PTG w Tarnowie

Egzamin odbędzie się 23 marca 2017 r. (czwartek) w Oddziale PTTK „Ziemi Tarnowskiej” w Tarnowie przy Ul. Żydowskiej 20 o godzinie 16:00.