Idziesz w góry? Przeczytaj! Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2020 Aktualności, ogłoszenia Kalendarz

Egzaminy PTG

Komunikat Regionalnej Komisji Egzaminacyjnej PTG w Opolu

Komisja Egzaminacyjna ds. PTG w Opolu uprzejmie informuje, że egzamin dla kandydatów na PTG i przodowników pragnących rozszerzyć uprawnienia, planowany w dniach 12-22 listopada 2020 r., organizowany przez Komisję Turystyki Górskiej działającą przy PTTK – oddział Regionalny Śląska Opolskiego w Opolu, ul. Barlickiego 2a zostaje odwołany z powodu zagrożenia epidemiologicznego COVID–19 i wprowadzonych przed rząd ograniczeń dot. zgromadzeń.

Komunikat Regionalnej Komisji Egzaminacyjnej PTG w Warszawie

Komisja Egzaminacyjna ds. PTG w Warszawie informuje, że egzamin w tegorocznej sesji jesiennej nie odbędzie się w związku z utrzymującym się poważnym zagrożeniem epidemicznym.

Koleżanki i Kolegów (kandydatów i przodowników) zapraszamy na egzamin w sesji wiosennej, który zapewne odbędzie się w przewidywanym terminie, na przełomie maja i czerwca 2021 roku.

Komunikat Regionalnej Komisji Egzaminacyjnej PTG w Bielsku-Białej

Regionalna Komisja Egzaminacyjna d/s. Przodowników Turystyki Górskiej PTTK w Bielsku – Białej uprzejmie informuje, że egzaminy na mianowanie przodownikiem lub na rozszerzenie uprawnień mające się odbyć w dniu 3 kwietnia 2020 roku z powodu zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem zostają odwołane.

Egzaminy PTG w 2020 r. w Krakowie

Komisja ustaliła n/w terminy egzaminów na uprawnienia i poszerzenie uprawnień Przodownika Turystyki Górskiej PTTK w roku 2020:

12 października, 16 listopada

UWAGA! z uwagi na zagrożenie epidemiczne, egzamin w dniu 16 listopada został odwołany.

Komunikat Komisji Egzaminacyjnej ds. PTG w Poznaniu

Regionalna Komisja Egzaminacyjna ds. PTG PTTK w Poznaniu informuje, że egzaminy na nadanie i rozszerzenie uprawnień PTG w 2020 roku odbędą się w Osiedlowym Domu Kultury „Jagiellonka” (os. Jagiellońskie 120) w Poznaniu w następujących terminach: