Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2019 100. Rocznica odzyskania niepodległości Kalendarz
Aktualności, ogłoszenia Relacje, wspomnienia Archiwum

Relacja z kursu znakarzy szlaków górskich

Uczestnicy kursu znakarzy szlaków górskich wymalowali nowy szlak turystyczny

III Sympozjum Sudeckie - „Karkonosze i nie tylko”

W dniu 8 listopada 2014 r. w Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze odbyło się III Sympozjum sudeckie „Karkonosze i nie tylko”. Organizatorem spotkania przeznaczonego przede wszystkim dla górskiej kadry PTTK była Delegatura Sudecka Komisji Turystyki Górskiej Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego oraz Komisja Krajoznawcza Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze. Oczywiście udział w imprezie mógł wziąć każdy zainteresowany. I, jak się okazało, chętnych było tak dużo, że sala obliczona na siedemdziesiąt miejsc zapełniła się całkowicie. Bezpośrednim organizatorem Sympozjum był piszący te słowa, który zaprosił prelegentów gwarantujących, dzięki swojej wiedzy, odpowiedni poziom prezentowanych tematów.

Relacja z Krajowej Konferencji 2014

Krajowa Konferencja Aktywu Turystyki Górskiej PTTK w Mokrzeszowie 2014 widziana z Sudetów

Krajowa Konferencja w Mokrzeszowie

Krajowa Konferencja Aktywu Turystyki Górskiej PTTK - 2014