100. Rocznica odzyskania niepodległości Aktualności, ogłoszenia Archiwum Kalendarz

Aktualności, ogłoszenia

57. Zlot Sudeckich Przodowników Turystyki Górskiej

Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK, Klub Górski PTTK ORNAK im. ks. Tadeusza Hanelta w Gnieźnie oraz Oddziałowa Komisja Turystyki Górskiej Oddziału PTTK Ziemi Gnieźnieńskiej w Gnieźnie zapraszają na 57. Ogólnopolski Zlot Sudeckich Przodowników Turystyki Górskiej PTTK, który odbędzie się w schronisku PTTK Jagodna w Górach Bystrzyckich w terminie 5-7 października 2018 roku.

Szczegółowe informacje o Zlocie zawarte są na stronie internetowej: www.ornak.gniezno.pttk.pl oraz w poniższych plikach:

- Regulamin Zlotu
- Karta zgłoszenia pdf
- Karta zgłoszenia doc

3. Ogólnopolski Zlot Zdobywców i Sympatyków GOT PTTK
im. Przemka Jończyka – Pieniny 2018

Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK, Klub Turystyki Górskiej „DIABLAK” im. płk. Tadeusza Korniłowicza oraz Oddział Wojskowy PTTK im. gen. Józefa Bema w Krakowie zapraszają na 3. Ogólnopolski Zlot Zdobywców i Sympatyków GOT PTTK im. Przemka Jończyka „Pieniny 2018”, który odbędzie się w dniach 15-16 września 2018 r. w schronisku PTTK Trzy Korony w Sromowcach Niżnych.

49 Zlot Przodowników Turystyki Górskiej

Komisja Turystyki Górskiej ZG PTTK oraz Hutniczo-Miejski Oddział PTTK w Krakowie zapraszają na XLIX Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Górskiej PTTK, który odbędzie się w Bartkowej nad Jeziorem Rożnowskim w terminie 31 sierpnia – 2 września 2018 roku.

Kursy znakarzy szklaków górskich

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku zorganizowane zostaną 2 kursy znakarzy szlaków górskich.Pierwszy odbędzie się w Jedlinie-Zdroju w terminie 13-15 kwietnia, drugi w Głobikowej na Pogórzu Strzyżowskim w terminie 20-22 kwietnia.Szczegółowe informacje dostępne są poniższych dokumentach: kurs w Jedlinie-Zdroju oraz kurs w Głobikowej (wersja poprawiona)

Kurs Znakarza Szlaków Górskich 13-15.04.2018 r.

Delegatura Sudecka KTG ZG PTTK wraz z Oddziałem PTTK Ziemi Wałbrzyskiej w Wałbrzychu organizuje kurs na uprawnienia znakarza szlaków górskich w dniach: 13 - 15 kwietnia 2018 roku, z bazą w obiekcie "Zacisze Trzech Gór" w Jedlinie-Zdroju (Ul. Pokrzywianka 10).

Nowy skład KTG ZG PTTK

Podczas KKATG w Olszanicy w dniach 3 marca 2018 roku został wybrany nowy skład Komisji Turystyki Górskiej ZG PTTK:

Jerzy Gajewski - Kraków - przewodniczący

Mikołaj Majewski - Gniezno - wiceprzewodniczący

Marek Szot - Wrocław - wiceprzewodniczący

Janusz Konieczniak - Kraków - sekretarz

Tomasz Dziurawiec - Rzeszów

Mateusz Murzyn - Myślenice

Jacek T. Nowicki - Warszawa

Jacek Pielich - Wałbrzych

Karol Piotrowski - Krotoszyn

Opiekunem Komisji z ramienia Zarządu Głównego PTTK jest Jacek Potocki - Jelenia Góra.

Krajowa Konferencja Aktywu Turystyki Górskiej PTTK 3 marca 2018

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Krajowej Konferencji Aktywu Turystyki Górskiej PTTK, która odbędzie się w Olszanicy koło Sanoka w dniu 3 marca 2018 roku. Szczegółowe informacje odnośnie Konferencji znajdują się w poniższych załącznikach:

Zaświadczenie wyboru delegata

Lista delegatów

Sprawozdanie KTG ZG PTTK 2014-17

Dokumenty uaktualnione i umieszczone na stronie WWW w dniu 17.02.2018 r., lista delegatów w dniu 25.02.2018 r. (aktualizacja 01.03.2018 r.), sprawozdanie KTG ZG PTTK w dniu 28.02.2018 r.

Wzór sprawozdania dla TRW GOT

W dniu 24.06.2017 r. KTG ZG PTTK wprowadziła wzór arkusza weryfikacyjnego GOT dla Terenowych Referatów Weryfikacyjnych GOT PTTK (uchwała nr 58/XIX/2017). W związku z powyższym prosimy wszystkie TRW GOT o przesyłania sprawozdań rocznych zgodnie z przyjętym wzorem.