Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 100. Rocznica odzyskania niepodległości Aktualności, ogłoszenia Archiwum Kalendarz

100. Rocznica odzyskania niepodległości

Do zdobywców pamiątkowej odznaki „100. rocznica odzyskania niepodległości 1918-2018"

Komisja Turystyki Górskiej Zarządu Głównego PTTK przypomina zdobywcom odznaki „100. rocznica odzyskania niepodległości 1918-2018”, że ma ona charakter pamiątkowy i zgodnie z punktem 4 regulaminu uzyskuje ją każdy po zweryfikowaniu zdobytego stopnia lub normy „Za wytrwałość” do Górskiej Odznaki Turystycznej PTTK:

4. Odznakę można uzyskać po zweryfikowaniu w Terenowym lub Centralnym Referacie Weryfikacyjnym GOT PTTK, w książeczce GOT PTTK, jakiegokolwiek stopnia lub normy do Górskiej Odznaki Turystycznej PTTK, w okresie od 1 kwietnia 2018 r. do 31 marca 2019 r.

Odznaka „100. rocznica…” nie wymaga dodatkowej weryfikacji i każdy zdobywca GOT PTTK w podanym okresie uzyskuje prawo do jej nabycia.

Jeśli Oddział PTTK, przy którym działa TRW GOT PTTK, nie zamówił do sprzedaży odznak „100. rocznica…”, to zdobywcy mogą je zamówić przesyłając zamówienie, z zeskanowaną pieczątką weryfikacyjną uzyskanego stopnia GOT PTTK, na adres: poczta@cotg.pttk.pl, skąd otrzymają potwierdzenie z podaniem warunków nabycia odznaki, która zostanie dostarczona do nich przesyłką pocztową.