Komisja Turystyki Górskiej
Wyszukiwarka strony KTG ZG PTTK - wpisz szukany wyraz

Idziesz w góry? Przeczytaj! Sympozjum Konkurs wydawnictw o górach 2020 Aktualności, ogłoszenia Kalendarz
KTG ZG PTTK
Relacje, wspomnienia Archiwum
Górska Odznaka Turystyczna PTTK Regulamin GOT PTTK Wyniki akcji GOT PTTK Lista TRW GOT PTTK Informacje dla
TRW GOT PTTK

Przodownicy Turystyki Górskiej PTTK Spis PTG PTTK Egzaminy PTG PTTK
Znakowanie szlaków Znakarze Szlaków
Komisja Turystyki
Górskiej ZG PTTK
Skład Komisji Dokumenty Komisji Podkomisje i
Delegatury KTG ZG PTTK
Kontakt z Komisją Wyróżnienia Komisji
Podkomisja Klubów
Górskich KTG ZG PTTK
Informacje Podkomisji Lista Klubów Górskich
Podkomisja Programowa
KTG ZG PTTK
Ośrodki Historii
Turystyki Górskiej
Ratownictwo w górach
- TOPR i GOPR

Vademecum turysty górskiego
Linki Uwagi o szlakach

Znakarze

Spis Znakarzy Górskich Szlaków Turystycznych PTTK - Delegatura Sudecka

Poniżej przedstawiamy wykaz Znakarzy Górskich Szlaków Turystycznych PTTK według ewidencji Delegatury Sudeckiej KTG.

Na dzień 28 lipca 2020 r. w wykazanie zarejestrowanych jest 190 Znakarzy Górskich Szlaków Turystycznych PTTK (w tym 9 Zasłużonych Znakarzy).

Lp.NazwiskoImięNumer legitymacjiHonorowyOddział
1 Ankowski Piotr 1070/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
2 Antkowiak Henryk 1033/S/2012 --- Jawor
3 Bar Marcin 1065/S/2012 --- Wrocławski
4 Becker Michał 1142/S/2015 --- Wrocławski
5 Białopotocki Andrzej 1156/S/2016 --- Prudnik
6 Bieniek Jacek 1178/S/2019 --- Lubin
7 Biliczak Zbigniew 1069/S/2012 --- Świdnica
8 Biskup Władysław 1049/S/2012 2 Kłodzko
9 Borkowski Ryszard 1119/S/2014 --- Wałbrzych
10 Brach - Zięba Monika 1042/S/2012 --- Międzygórze
11 Breier Krzysztof 1066/S/2012 --- Wrocław Fabryczna
12 Bruździak Dariusz 1021/S/2012 --- Kamienna Góra
13 Bukała Anatol 1029/S/2012 --- Głuchołazy
14 Bury Władysław 1096/S/2013 --- Lądek Zdrój
15 Burzyńska Maria 1135/S/2015 --- Wałbrzych
16 Chmiel Jerzy 1028/S/2012 --- Głuchołazy
17 Chmiel Teresa 1110/S/2013 --- Głuchołazy
18 Chudoba Krystyn 1116/S/2014 11 Wrocławski
19 Chyliński Marek 1018/S/2012 --- Kamienna Góra
20 Ciempa Artur 1010/S/2012 --- Wałbrzych
21 Czajkowski Aleksander 1071/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
22 Czaplicki Zdzisław 1117/S/2014 --- Jelenia Góra
23 Czeleń Tomasz 1120/S/2014 --- Wałbrzych
24 Dąbek Maciej 1062/S/2012 --- Jelenia Góra
25 Dendewicz Franciszek 1159/S/2016 --- Prudnik
26 Dominas Czesław 1124/S/2014 --- Kłodzko
27 Drabczyk Leszek 1030/S/2012 --- Jawor
28 Drabczyk Michalina 1032/S/2012 --- Jawor
29 Duda Stanisław 1054/S/2012 --- Kodzko
30 Dumanski Kuba 1174/S/2018 --- Lądek Zdrój
31 Dumański Mateusz 1090/S/2013 --- Lądek Zdrój
32 Dwojak Krzysztof 1183/S/2019 --- Jelenia Góra
33 Fedoryka Tadeusz 1053/S/2012 --- Kłodzko
34 Ferens Stanisław 1072/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
35 Filipek Małgorzata 1014/S/2012 --- Kamienna Góra
36 Filipek Mieczysław 1140/S/2015 --- Kamienna Góra
37 Fusch Dariusz, Antoni 1126/S/2014 --- Kłodzko
38 Gaik Andrzej 1121/S/2014 --- Wałbrzych
39 Gajewski Mariusz 1017/S/2012 --- Kamienna Góra
40 Głaz Włodzimierz 1037/S/2012 --- Międzygórze
41 Golonka Bogusław 1031/S/2012 --- Jawor
42 Gontkowski Mirosław 1073/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
43 Grabka Piotr 1161/S/2018 --- Legnica
44 Grabowska Danuta 1081/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
45 Grabowski Łukasz 1080/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
46 Graczyk Daniel 1063/S/2012 --- Jelenia Góra
47 Grochociński Stanisław 1074/S/2012 13 Ząbkowice Śląskie
48 Gryszko Elżbieta 1190/S/2019 --- Jelenia Góra
49 Gwóźdź Roman 1106/S/2013 --- Prudnik
50 Hejna Patryk 1180S/2019 --- Wrocławski
51 Horbacewicz Stanisław 1036/S/2012 --- Międzygórze
52 Horodyski Michał 1102/S/2013 --- Strzelin
53 Husak Marcin, Radosław 1108/S/2013 --- Prudnik
54 Idzik Paweł 1154/S/2016 --- Lubań
55 Ilnicki Edward 1109/S/2013 --- Głuchołazy
56 Jabłoński Robert 1052/S/2012 --- Kłodzko
57 Jabłoński Jan 1184/S/2019 --- Jelenia Góra
58 Jadach Henryk 1050/S/2012 --- Kłodzko
59 Janikowski Tadeusz 1020/S/2012 --- Kamienna Góra
60 Janus Jan 1143/S/2015 --- Wrocławski
61 Janus Łukasz 1150/S/2016 --- Wrocławski
62 Januszkiewicz Ewa 1005/S/2012 --- Wałbrzych
63 Jasiczek Jarosław 1157/S/2016 --- Prudnik
64 Jasiński Janusz 1118/S/2014 --- Wałbrzych
65 Jechna Paweł Marek 1075/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
66 Jonowski Piotr 1133/S/2015 --- Kłodzko
67 Jowczyk Leopold 1076/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
68 Junak Stanisław 1025/S/2012 22 Wałbrzych
69 Jurasz Andrzej 1077/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
70 Juźwin Adam 1091/S/2013 --- Lądek Zdrój
71 Kabat Mirosław 1168/S/2018 --- Wałbrzych
72 Kasprzycki Antoni 1107/S/2013 --- Prudnik
73 Kaszuba Krzysztof, Artur 1141/S/2015 --- Kłodzko
74 Kawecki Paweł 1105/S/2013 --- Prudnik
75 Kazimierski Krzysztof 1160/S/2016 --- Kłodzko
76 Kędziora Zenon 1056/S/2012 --- Jelenia Góra
77 Kęska Mieczysław 1175/S/2018 --- Legnica
78 Kielar Łukasz 1144/S/2015 --- Wrocławski
79 Kiełbasa Paweł 1181/S/2019 --- Wrocławski
80 Koguciuk Tadeusz 1009/S/2012 --- Wałbrzych
81 Koliszko Piotr 1057/S/2012 --- Jelenia Góra
82 Kowalik Andrzej 1034/S/2012 --- Jawor
83 Kozdrowski Jan 1182/S/2019 --- Wrocławski
84 Król Stanisław 1012/S/2012 --- Kamienna Góra
85 Król Krzysztof 1129/S/2014 --- Lwówek Śląski
86 Król Wojciech 1130/S/2014 --- Lwówek Śląski
87 Kruk Mariusz 1040/S/2012 --- Międzygórze
88 Krzysiek Walenty 1087/S/2012 --- Lubań
89 Krzysiek Arkadiusz 1088/S/2012 --- Lubań
90 Kuncewicz Magdalena 1172/S/2018 --- Kłodzko
91 Kupeć Jolanta 1185/S/2019 --- Jelenia Góra
92 Kupeć Sławomir 1186/S/2019 --- Jelenia Góra
93 Kwiecień Wojciech 1064/S/2012 --- Opole
94 Lucima Krzysztof 1097/S/2013 --- Strzelin
95 Lucima Krystyna 1098/S/2013 --- Strzelin
96 Lucima Mariusz 1099/S/2013 --- Strzelin
97 Lucima Janusz 1100/S/2013 --- Strzelin
98 Łuczek Alicja 1145/S/2015 --- Wrocławski
99 Łuszpińska Dorota 1146/S/2015 --- Wrocławski
100 Maciejewski Roman 1103/S/2013 --- Strzelin
101 Maciołek Mieczysław 1047/S/2012 --- Międzygórze
102 Magierowski Zdzisław 1046/S/2012 --- Międzygórze
103 Majewska Alicja 1113/S/2014 --- Kamienna Góra
104 Majewski Kazimierz 1013/S/2012 --- Kamienna Góra
105 Majewski Paweł 1015/S/2012 --- Kamienna Góra
106 Majewski Aleksander 1019/S/2012 --- Kamienna Góra
107 Majewski Jerzy 1078/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
108 Malinowski Daniel 1177/S/2019 --- Legnica
109 Mateusiak Andrzej 1060/S/2012 --- Jelenia Góra
110 Michalczewski Józef 1104/S/2013 --- Prudnik
111 Migacz Paweł 1082/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
112 Migacz Paweł Kazimierz 1083/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
113 Milaszkiewicz Andrzej 1111/S/2013 --- Legnica Huta
114 Milewski Janusz 1187/S/2019 --- Jelenia Góra
115 Młyńczyk Grzegorz 1170/S/2018 --- Jelenia Góra
116 Nowicki Andrzej 1007/S/2012 --- Wałbrzych
117 Nowocień Zdzisław 1024/S/2012 --- Jawor
118 Olędzki Grzegorz 1101/S/2013 --- Strzelin
119 Oliwa Zbigniew 1055/S/2012 7 Kłodzko
120 Pawlik Ewald 1045/S/2012 --- Międzygórze
121 Piasecka Julia 1085/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
122 Piasecka Karolina 1086/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
123 Piasecki Jerzy 1084/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
124 Piegza Janina 1043/S/2012 --- Międzygórze
125 Piegza Lech 1044/S/2012 --- Międzygórze
126 Pielich Jacek 1004/S/2012 34 Wałbrzych
127 Pielich Jolanta 1122/S/2014 --- Wałbrzych
128 Piszczerowicz Czesław 1011/S/2012 19 Kamienna Góra
129 Pohorska Agnieszka 1132/S/2014 --- Wałbrzych
130 Polak Łukasz 1155/S/2016 --- Prudnik
131 Półrolczyk Adam 1003/S/2012 --- Wrocław Fabryczna
132 Prochacki Łukasz 1022/S/2012 --- Kamienna Góra
133 Prochacki Marcin 1023/S2012 --- Kamienna Góra
134 Pszeniczka Dawid 1162/S/2018 --- Świdnica
135 Puchalska Anna 1039/S/2012 --- Międzygórze
136 Puchalski Mieczysław 1038/S/2012 --- Międzygórze
137 Pypeć Roman 1188/S/2019 --- Jelenia Góra
138 Rabski Marek 1176/S/2019 --- Legnica
139 Rakoczy Emil 1092/S/2013 25 Lądek Zdrój
140 Rakucki Ryszard 1179/S/2019 --- Lubań
141 Roguła Józef 1093/S/2013 26 Lądek Zdrój
142 Romanowicz Joanna 1147/S/2015 --- Wrocławski
143 Rosół Kazimierz 1134/S/2015 --- Legnica
144 Rotko Anna 1114/S/2014 --- Wrocławski
145 Rzekiecki Marian 1151/S/2016 --- Wałbrzych
146 Sikora Przemysław 1131/S/2014 --- Lwówek Śląski
147 Sikuciński Michał 1079/S/2012 --- Ząbkowice Śląskie
148 Skalik Krzysztof 1035/S/2012 --- Jawor
149 Słupczyński Piotr 1153/S/2016 --- Ząbkowice Śląskie
150 Smyk Wiesław 1163/S/2018 --- Jelenia Góra
151 Soja Edward 1160/S/2018 --- Kłodzko
152 Stanisz Piotr 1058/S/2012 --- Jelenia Góra
153 Stanisz Paweł 1059/S/2012 --- Jelenia Góra
154 Stanisz-Podgórski Maciej 1061/S/2012 --- Jelenia Góra
155 Steblok Waldemar 1094/S/2013 --- Lądek Zdrój
156 Stecki Bogusław 1041/S/2012 --- Międzygórze
157 Stempkowski Bogdan 1128/S/2014 --- Lubań
158 Stuła Michał 1127/S/2014 --- Świdnica
159 Szawerda Bogusław 1068/S/2012 --- Świdnica
160 Szczepańska Ewa 1167/S/2018 --- Kłodzko
161 Szczygieł Grzegorz 1095/S/2013 --- Lądek Zdrój
162 Szot Marek 1001/S/2012 --- Wrocław Fabryczna
163 Sztogryn Marian 1027/S/2012 --- Głuchołazy
164 Szymańska Elżbieta 1138/S/2015 --- Strzelin
165 Szymański Łukasz 1139/S/2015 --- Strzelin
166 Szymszon Julian 1152/S/2016 --- Wrocławski
167 Świerzewski Jan 1006/S/2012 --- Wałbrzych
168 Święcki Mateusz 1148/S/2015 --- Wrocławski
169 Tarapata Marta 1137/S/2015 --- Strzelin
170 Telus Witold 1125/S/2014 --- Kłodzko
171 Teper Krzysztof 1123/S/2014 --- Wałbrzych
172 Tęcza Krzysztof 1189/S/2019 --- Jelenia Góra
173 Tokarski Andrzej 1165/S/2018 --- Legnica Huta
174 Tokarz Radosław Jan 1089/S/2012 --- Wrocławski
175 Tumidajewicz Wojciech 1008/S/2012 --- Wałbrzych
176 Uchman Aleksandra 1115/S/2014 --- Wrocławski
177 Uchman Ryszard 1149/S/2015 --- Wrocławski
178 Wańczyk Stanisław 1026/S/2012 --- Jelenia Góra
179 Wiącek Andrzej 1166/S/2018 --- Świdnica
180 Wiczkowski Dariusz 1169/S/2018 --- Wałbrzych
181 Wiśniewski Andrzej 1173/S/2018 --- Kłodzko
182 Wittig Robert 1067/S/2012 --- Świdnica
183 Wodecka - Duda Marta 1051/S/2012 --- Kłodzko
184 Wodo Wojciech 1112/S/2014 --- Wrocławski
185 Wojciechowski Mariusz 1171/S/2018 --- Świdnica
186 Wróbel Tadeusz 1048/S/2012 --- Międzygórze
187 Zagórski Tomasz 1164/S/2018 --- Wałbrzych
188 Zając Krzysztof 1136/S/2015 --- Lwówek Śląski
189 Zbrzyzny Remigiusz 1016/S/2012 --- Kamienna Góra
190 Żurakowski Wojciech 1158/S/2016 --- Prudnik


Powrót
Komisja Turystyki Górskiej Zarządu Głównego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
© Wszelkie prawa zastrzeżone.